راه حل های خلاقانه ، نتایج خلاقانه

طراحی سایت در همه زمینه ها و بصورت حرفه ای و کاملا رسپانسیو بدون یک خط کد نویسی و با همه امکانات مورد نیاز شما به همراه پشتیبانی و امکان ارتقا و باز طراحی در هر زمان

سایت استاندارد

طراحی سایت بر اساس نیاز مشتری با استفاده از امکانات استاندارد با امکان شخصی سازی محدود. هزینه کمتر = امکانات حرفه ای کمتر

سایت حرفه ای

پیاده سازی کامل یک سایت حرفه ای با ابزارهای حرفه ای و با تمام امکانات . هزینه بیشتر = امکانات حرفه ای بیشتر

آیا من به وبسایت نیاز دارم؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن تجهیزات دیجیتال منجمله گوشی های موبایل، امروزه اکثر کارها از طریق فضای اینترنت انجام می شود. شما میتوانید تصمیم بگیرید که از این بستر استفاده کرده یا همچنان بصورت سنتی به فعالیت بپردازید. وبسایت شما می تواند معرف شما در این فضای آنلاین باشد. با داشتن یک وبسایت دیگر کسب و کار شما محدود به یک مکان خاص نبوده و در 24 ساعت شبانه روز مراجعه کنندگان به محصولات و تولیدات شما دسترسی دارند و در هر زمان امکان خرید یا کسب اطلاعات در مورد کسب و کار شما فراهم می باشد.

سایتهای قابل طراحی توسط ما

با توجه به گستردگی حوزه فعالیت کسب و کارها و مشاغل و نیاز خیلی از آنها به وبسایت خاص و ویژه مربوط به همان حوزه امکان طراحی سایت در زمینه های وسیعی توسط ما و با استفاده از مدیریت محتواهای وردپرس، جوملا، اوپن کارت، مجنتو و انواع اسکریپت های php و asp اختصاصی فراهم می باشد. شما از طریق مشاوره رایگان با ما می توانید بصورت بهتر و شفاف تر به پاسخ سوالاتتان در این زمینه دست یابید.

برنامه قیمت گذاری انعطاف پذیر ما

با توجه به نوع سایت و همچنین نوع محتوا و نیازمندی های اولیه از جمله پوسته و افزونه ها، فضای هاست و امکانات مورد نیاز، حوزه فعالیت و غیره و همچنین میزان هزینه و بودجه ای که توسط شما در نظر گرفته می شود،  طیف وسیعی از وبسایت ها مطابق با سلیقه و خواسته و همچنین بودجه مد نظر شما قابل طراحی و پیاده سازی می باشد.

انواع سایت های قابل طراحی